ID: 66718 | Zgłoś nadużycie

Wypróbuj system KSeF w LoMag - Platforma Zarządzania Magazynem z Zintegrowaną Ob


Cena:

100.00 PLN / szt. Sprzedam
+ koszt dostawy od 0.00 PLN
Do zakończenia: 27-10-2026 11:23:35

Szukasz programu magazynowego z włączoną obsługą KSeF? LoMag to rozwiązanie, które umożliwia natychmiastowe wystawianie faktur i natychmiast wysyła je do KSeF. To pozwala na efektywną pracę z systemem KSeF, bez potrzeby dodatkowych modułów integracyjnych. Faktury są dostarczane do KSeF w tle, nie blokując pracy z LoMagiem.

LoMag zapewnia integrowanie z KSeF, umożliwiając szybkie wystawianie zróżnicowanych faktur, włączając faktury zaliczkowe, końcowe, w walutach obcych i z różnymi stawkami VAT.

Aby rozpocząć pracę z systemu KSeF, wystarczy utworzyć konto na stronie Ministerstwa Finansów.

Oferujemy możliwość testowania systemu KSeF w środowisku produkcyjnym i demonstracyjnym, co pozwoli na pełne poznanie funkcji i integracji z LoMag. LoMag umożliwia definiowanie pól programu do pól faktury, upraszczając obsługę specyficznych procedur VAT.

Dzięki LoMagowi z KSeF, po naciśnięciu "Wyślij do KSeF", faktury są przesyłane asynchronicznie, nie blokując pracy w programie. Status każdej faktury jest śledzony, a program informuje o potwierdzeniu lub odrzuceniu faktury przez serwery KSeF.

Skorzystaj z LoMagu do łączenia z KSeF i komfortowego zarządzania fakturami bez dodatkowych komplikacji. Sprawdź już teraz kompletne możliwości programu LoMag z KSeF!

https://www.lomag.pl/ksef/

Gwarancja
Sprzedający nie wprowadził informacji o gwarancji

Zwroty
Sprzedający nie wprowadził informacji o zwrotach

Brak ofert kupna

Oferta użytkownika

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem