Witamy! Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto!

DIGITRONIC AUTOGAS

Wyświetleń: 26
2019-07-11
kategoria: Motoryzacja;
Cena: do uzgodnienia
Opis:
DIGITRONIC AUTOGAS jest specjalistą w dostarczaniu idealnie pasujących systemów instalacji autogazowych bazujących na niezastąpionych wytwarzanych we Włoszech częściach. Firma kładzie szczególny nacisk na to, aby montowane instalacje były najlepiej dobrane pod względem nie tylko ekonomii, ale także bezpieczeństwa i wydajności. DIGITRONIC AUTOGAS udostępnia kierowcom zawsze idealnie dopasowane do ich potrzeb instalacje LPG, które służą przez wiele lat. W dodatku, dzięki bardzo skrupulatnej weryfikacji warsztatów instalujących zestawy, firma jest pewna, że wszyscy kierowcy otrzymują maksymalne korzyści związanych z przerobieniem ich aut na autogas.
DIGITRONIC AUTOGAS to instalacje zarówno do aut wyposażonych w motory z powszechnym pośrednim wtryskiem paliwa, jak również cieszącymi się, szczególnie ostatnio, dużym zainteresowaniem aut z bezpośrednim wtryskiem. Dzięki temu firma dostarcza zestawy LPG do zdecydowanej większości dostępnych na rynku pojazdów.
W katalogu firmy znajdują się również części zamienne do zestawów, takie jak sterowniki, reduktory, wtryskiwacze, filtry, zawory, wielozawory i wiele innych. Wszystkie dostępne części mają potrzebne homologacje. Produkty te pochodzą od znanych i godnych zaufania producentów, z którymi DIGITRONIC AUTOGAS dzięki wieloletnim partnerskim relacjom nieustannie rozwija linie produktowe.
DIGITRONIC AUTOGAS już teraz dostarcza idealnie dopasowane systemy instalacji LPG do ponad 40 krajów na całym świecie – w tym w Polsce. Dzięki stale sprawdzanej jakości i wydajności części liczba ta stale rośnie i z pewnością będzie rosła.
https://digitronicgas.pl/montaz-instalacji-lpg/
Kontakt
miejscowość: Białystok;
województwo: Podlaskie;
tel.: 572717525;

Wyślij zapytanie do sprzedawcy

Wpisz kod zabezpieczający:

Kod zabezpieczający

Informacje

Pomoc i wsparcie

Facebook

 
Projekt i wykonanie JMLnet.pl