Witamy! Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto!

dietetyka Poznań

Wyświetleń: 52
2018-04-11
kategoria: Pozostałe;
Cena: 840,00 zł
Opis:
Kursy dietetyki w Poznaniu:
1) Kurs dietetyki podstawowy - kurs stacjonarny I stopnia
Kurs dietetyki podstawowy –szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych tematyką żywienia i dietetyki. Kurs pozwala na zdobycie podstawowej wiedzy w zakresie: anatomii i fizjologii człowieka, zasad racjonalnego żywienia, układania diet i korzystania z norm i tabel. Jest to przygotowanie do zawodu dietetyka bądź doradcy żywieniowego. Nauczanie obejmuje 60 godzin dydaktycznych.
Cena: 840 zł (brutto)
2) Kurs dietetyki zaawansowany - kurs stacjonarny II stopnia
Kurs dietetyki zaawansowany – stacjonarne szkolenie zawodowe, zawierające w swoim programie zajęcia teoretyczne, ale nastawione jest przede wszystkim na praktyczne przygotowanie kursanta do indywidualnej pracy z pacjentem. Kurs odbywa się przez 6 dni w godzinach 9:00 – 17:00, w trybie weekendowym lub w tygodniu. Cykl nauczanie umożliwia przystąpienie do końcowego egzaminu i otrzymania dyplomu potwierdzającego przygotowanie do zawodu dietetyka.
Cena: 840 zł (brutto)
O Akademii Dietetyki
Akademia Dietetyki - placówka oświatowa organizująca szkolenia zawodowe w największych miastach w całej Polsce. Profesjonalne szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów doskonale przygotowują kursantów do przyszłej pracy w zawodzie dietetyka. Wysoki poziom prowadzonych kursów pozwolił Akademii Dietetyki na uzyskanie Akredytacji Kuratorium Oświaty. Dzięki temu placówka ma możliwość wydawania zaświadczeń MEN. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferta edukacyjną kursów stacjonarnych i online Akademii Dietetyki.
Aktualne terminy kursów w Poznaniu:

http://www.akademiadietetyki.pl/poznan/
Akademia Dietetyki
61-807 Poznań ul. Święty Marcin 66/72
tel. 61 666 13 26
mail: biuro@akademiadietetyki.pl
Kontakt
miejscowość: Poznań;
województwo: Wielkopolskie;
tel.: 61 666 13 26 ;

Wyślij zapytanie do sprzedawcy

Wpisz kod zabezpieczający:

Kod zabezpieczający

Informacje

Pomoc i wsparcie

Facebook

 
Projekt i wykonanie JMLnet.pl