Kor-Plast Korona WaldemarZ przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu ofertę firmy Kor-Plast (www.kor-plast.pl) oraz przedstawić profil naszej działalności:
- producent akcesoriów meblowych, w tym akcesoria do produkcji mebli tapicerowanych - https://kor-plast.pl/akcesoria-meblowe-produkcja/
- producent uchwytów meblowych i inne elementy meblarskie,
- usługi na wtryskarkach i produkcja na wtryskarkach zgodnie z Państwa pomysłem/ projektem detalu - https://kor-plast.pl/uslugi-na-wtryskarkach-bydgoszcz/
- fachowe doradztwo i pomoc przy tworzeniu i realizacji Państwa koncepcji.
Wszystkie realizowane przez nas zamówienia oraz produkcje na wtryskarkach wykonywane są z najwyższej jakości surowców tworzywowych. Gwarantujemy bezpieczeństwo stosowania oraz wytrzymałość i wysoką jakość.
jesteśmy firmą, która posiada ponad 30 letnie doświadczenie na rynku elementów meblarskich oraz produkcji na wtryskarkach. Możecie być Państwo pewni, że zatrudniamy ludzi z doświadczeniem oraz takich, którzy podchodzą z pasją do swojej pracy. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, zarządzany przez wykwalifikowanych specjalistów. Usługi na wtryskarkach wykonujemy na maszynach od 25 do 120 ton siły zamykania takich firm jak:
- ARBURG,
- BOY,
- ChenDE.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie są opisane wszystkie produkowane przez nas elementy meblarskie i części do mebli, między innymi:
- ślizgacze meblowe,
- wywietrzniki do mebli,
- podkładki pod meble,
- stopki do mebli,
- osłony nasadzane,
- uchwyty meblowe,
i wiele innych akcesoriów meblowych.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Profil:

Typ Ostatnie 7 dni Ostatnie 30 dni Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 0 0 0 0/0
Neutralne 0 0 0 0/0
Negatywne 0 0 0 0/0
Zgodność przedmiotu z opisem:
0/5
Kontakt ze Sprzedającym:
0/5
Czas realizacji zamówienia:
0/5
Koszt wysyłki:
0/5

Lista komentarzy

Użytkownik nie posiada komentarzy i ocen
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem