Witamy! Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto!
Kontakt
71-220 Szczecin
Kazimierska 4/1
Zachodniopomorskie
516 052 350
https://centrumdietetyki.com

Centrum Dietetyki i Aktywności

O firmie
W naszym Centrum pomagamy osobom dorosłym i dzieciom w problemach związanych z odżywianiem. Leczymy choroby dietozależne jak również zajmujemy się problemami związanymi z otyłością i nadwagą. Właścicielem firmy jest dietetyk Piotr Lewandowski. Przychodnia zlokalizowana jest w mieście Szczecin - z łatwym dojazdem zarówno własnym samochodem jak i komunikacją miejską. Działalność Centrum Dietetyki i Aktywności opiera się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta i skupia się na jego rzeczywistych potrzebach. Dlatego też wszystkie programy dietetyczne oraz treningowe jakie powstają w Centrum uwzględniają różne aspekty dotyczące stylu życia, codziennych zajęć, zaawansowania pod względem możliwości fizycznych danej osoby. Pojawiając się na wstępnych konsultacjach można skorzystać ze szczegółowych badań polegających na sprawdzeniu budowy ciała. Wyniki tej analizy plus informacje zebrane na podstawie wywiadu z pacjentem stanowią punkt wyjściowy do zbudowania indywidualnej diety. Ilość i skład posiłków uzależnione są także od celu z jakim przychodzi pacjent. Inaczej będzie wyglądać dieta dla osoby regularnie trenującej a inaczej dla osoby z dużą otyłością.

Dietetyk może zapewnić także inne formy współpracy. W Centrum istnieje możliwość zorganizowania wspólnych sesji treningowych. Jest także opcja zakupów z dietetykiem - dotyczą one produktów, które będą brane pod uwagę w późniejszym programie żywieniowym. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się z przykładowym jadłospisem oraz z opiniami niektórych pacjentów, którzy skorzystali z pomocy Centrum Dietetyki i Aktywności.

Należy również pamiętać o tym, że zawsze staramy się wdrażać programy odchudzające składające się z indywidualnej diety oraz treningu. Typ aktywności oraz poziom zaawansowania ćwiczeń są ustalane wspólnie z pacjentem. Wiemy to z naszego doświadczenia, że w drodze do szczupłej sylwetki nic nie zastąpi racjonalnej diety oraz aktywności fizycznej!
Branże
  • Zdrowie - Uroda
Lokalizacja firmy
Dodaj opinię
Kod zabezpieczający: Kod zabezpieczający
Wpisz kod zabezpieczający:
Opinie klientów

Informacje

Pomoc i wsparcie

Facebook

 
Projekt i wykonanie JMLnet.pl